Zaterdag Afdeling Nationaal

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Smis 1 7 7 0 0 73 22 14
2 Boca's 1 6 6 0 0 61 34 12
3 Sp.Herent 1 7 5 0 2 61 35 10
4 De Blokhut 1 6 5 0 1 54 33 10
5 H.H.Meldert 1 7 4 1 2 58 44 9
6 De Blokhut 2 7 4 0 3 60 40 8
7 S.R.Duras 1 7 4 0 3 54 44 8
8 Gouden Keu 1 6 4 0 2 44 38 8
9 Den Oks 1 7 2 0 5 42 62 4
10 S.V.Zolder 1 6 2 0 4 37 49 4
11 De Smis 2 6 2 0 4 35 50 4
12 R.W.Meldert 1 6 1 1 4 40 50 3
13 Windmoleke 1 6 1 0 5 32 53 2
14 De Pelikaan 1 7 1 0 6 30 68 2
15 't Karraet 1 7 0 0 7 20 79 0
16 Bye 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag Afdeling Ere

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Blokhut 3 7 6 0 1 68 35 12
2 Boca's 2 7 5 1 1 62 39 11
3 Scala 1 7 5 1 1 54 46 11
4 Bij Mat 1 7 5 0 2 58 41 10
5 De Blokhut 4 7 4 0 3 51 48 8
6 S.R.Duras 2 7 3 1 3 54 49 7
7 Panderosa 1 7 3 1 3 49 50 7
8 S.R.Duras 3 7 3 0 4 51 48 6
9 't Pleintje 7 2 0 5 38 62 4
10 Gouden Keu 2 7 1 2 4 46 53 4
11 De Hallepoort 1 7 1 0 6 36 66 2
12 Molenvrienden 1 7 1 0 6 35 65 2
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 3 6 5 0 1 60 25 10
2 Molenvrienden 2 6 5 0 1 57 29 10
3 Majestic 1 6 4 0 2 56 28 8
4 Sporting 1 6 4 0 2 51 34 8
5 De Hallepoort 2 7 4 0 3 49 51 8
6 Carla Boys 6 3 0 3 38 46 6
7 S.R.Duras 4 6 2 0 4 32 52 4
8 Bij Mat 2 7 1 0 6 29 70 2
9 Gouden Keu 3 6 0 0 6 24 61 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 't Stamenijke 6 5 1 0 59 23 11
2 Argus 6 5 1 0 54 35 11
3 De Hallepoort 3 6 4 1 1 51 38 9
4 Scala 2 6 3 2 1 54 35 8
5 Sporting 2 6 2 3 1 47 39 7
6 Bij Mat 3 6 2 2 2 46 40 6
7 Majestic 2 7 1 3 3 47 59 5
8 Panderosa 2 6 2 0 4 46 44 4
9 De Hallepoort 4 7 1 2 4 37 67 4
10 Sportlokaal 1 7 1 0 6 33 65 2
11 Sportlokaal 2 5 0 1 4 21 50 1
12 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Blokhut 2 5 5 0 0 49 23 10
2 Boca's 1 5 5 0 0 46 22 10
3 Gouden Keu 2 6 4 0 2 48 37 8
4 Gouden Keu 1 5 3 0 2 44 22 6
5 De Blokhut 1 5 3 0 2 37 32 6
6 Bij Mat 1 6 2 0 4 39 47 4
7 Sportlokaal 1 5 1 0 4 37 37 2
8 Boca's 2 6 1 0 5 18 66 2
9 Scala 1 5 0 0 5 19 51 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Veiling Taverne 5 3 2 0 39 30 8
2 De Blokhut 3 5 3 1 1 45 21 7
3 Carla boys 1 5 3 1 1 45 29 7
4 Boca's 3 5 3 1 1 43 28 7
5 Majestic 1 5 3 1 1 38 34 7
6 Molenvrienden 6 3 0 3 44 43 6
7 De Hallepoort 6 2 0 4 45 44 4
8 Bij Mat 2 6 1 0 5 27 55 2
9 Sportlokaal 2 5 0 0 5 13 55 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag afdeling 3

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Carla Boys 2 6 6 0 0 61 21 12
2 't Stamenijke 5 5 0 0 51 15 10
3 Scala 2 6 4 0 2 46 36 8
4 Bij Mat 3 5 3 0 2 42 29 6
5 Boca's 4 5 2 0 3 39 30 4
6 Gouden Keu 3 5 1 1 3 25 42 3
7 Majestic 2 5 1 0 4 24 44 2
8 Sportlokaal 4 5 1 0 4 20 46 2
9 Sportlokaal 3 6 0 1 5 17 62 1
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Legende

CodeBetekenis
AWAantal wedstrijden
GWAantal gewonnen wedstrijden
DWAantal wedstrijden met gelijkspel
VWAantal verloren wedstrijden
GMAantal gewonnen manches
VMAantal verloren manches