Zaterdag Afdeling Nationaal

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Smis 1 0 0 0 0 0 0 0
2 De Smis 2 0 0 0 0 0 0 0
3 't Karraet 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Windmoleke 1 0 0 0 0 0 0 0
5 S.R.Duras 1 0 0 0 0 0 0 0
6 S.V.Zolder 1 0 0 0 0 0 0 0
7 De Pelikaan 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Boca's 1 0 0 0 0 0 0 0
9 De Blokhut 1 0 0 0 0 0 0 0
10 De Blokhut 2 0 0 0 0 0 0 0
11 Gouden Keu 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Den Oks 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Sp.Herent 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Bye 0 0 0 0 0 0 0
15 R.W.Meldert 1 0 0 0 0 0 0 0
16 H.H.Meldert 1 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag Afdeling Ere

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 2 0 0 0 0 0 0 0
2 De Hallepoort 1 0 0 0 0 0 0 0
3 't Pleintje 0 0 0 0 0 0 0
4 S.R.Duras 2 0 0 0 0 0 0 0
5 S.R.Duras 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Panderosa 1 0 0 0 0 0 0 0
7 De Blokhut 3 0 0 0 0 0 0 0
8 Gouden Keu 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Molenvrienden 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Bij Mat 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Scala 1 0 0 0 0 0 0 0
12 De Blokhut 4 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 3 0 0 0 0 0 0 0
2 H.W.Bilzen 0 0 0 0 0 0 0
3 Sporting 0 0 0 0 0 0 0
4 S.R.Duras 4 0 0 0 0 0 0 0
5 Majestic 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Molenvrienden 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Gouden Keu 3 0 0 0 0 0 0 0
8 Bij Mat 2 0 0 0 0 0 0 0
9 De Hallepoort 2 0 0 0 0 0 0 0
10 Carla Boys 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Panderosa 2 0 0 0 0 0 0 0
2 De Hallepoort 4 0 0 0 0 0 0 0
3 Argus 0 0 0 0 0 0 0
4 Majestic 2 0 0 0 0 0 0 0
5 't Stamenijke 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportlokaal 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportlokaal 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Bij Mat 3 0 0 0 0 0 0 0
9 De Hallepoort 3 0 0 0 0 0 0 0
10 Scala 2 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Bye 0 0 0 0 0 0 0
2 De Blokhut 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportlokaal 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Scala 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Bij Mat 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Gouden Keu 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Gouden Keu 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Boca's 1 0 0 0 0 0 0 0
9 De Blokhut 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Boca's 2 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Molenvrienden 0 0 0 0 0 0 0
2 Carla boys 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportlokaal 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Bij Mat 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Bye 0 0 0 0 0 0 0
6 De Hallepoort 0 0 0 0 0 0 0
7 Veiling Taverne 0 0 0 0 0 0 0
8 Majestic 1 0 0 0 0 0 0 0
9 De Blokhut 3 0 0 0 0 0 0 0
10 Boca's 3 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag afdeling 3

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Sportlokaal 3 0 0 0 0 0 0 0
2 't Stamenijke 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportlokaal 4 0 0 0 0 0 0 0
4 Bij Mat 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Scala 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Bye 0 0 0 0 0 0 0
7 Gouden Keu 3 0 0 0 0 0 0 0
8 Boca's 4 0 0 0 0 0 0 0
9 Carla Boys 2 0 0 0 0 0 0 0
10 Majestic 2 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Legende

CodeBetekenis
AWAantal wedstrijden
GWAantal gewonnen wedstrijden
DWAantal wedstrijden met gelijkspel
VWAantal verloren wedstrijden
GMAantal gewonnen manches
VMAantal verloren manches